chata_header

Jazyk stránky

   

Počasie

img

Novinky:

SAUNA


WiFi internet ZDARMA
nová cyklotrasa Komárno - Kravany cca 30km
nový altán pre cca 20 osôb

Počítadlo

ubytovanie


Ak túžite prežiť Vašu dovolenku v prostredí s jedinečnou atmosférou, určite Vám odporúčame naše ubytovanie pri vode, ktoré Vám ponúka komfort a dokonalý relax počas Vašich voľných chvíľ. Viac informácií o našom ubytovaní sa dozviete aj na stránke ubytovanie Moča, kde nás partnerský portál MegaUbytovanie.sk odporúča vo svojom katalógu ubytovanie.


Kúpanie v okolí

Patince – 6 km
Štúrovo (kúpalisko Vadas)– 23 km
Komárno – 23 km
Ostrihom (Maďarsko) – 25 km
Komárom (Maďarsko) - 25 km

Celá oblasť sa rozprestiera na tektonickom zlome, vďaka čomu je región bohatý na termálne pramene. To vytvára všeobecne priaznivé predpoklady pre rekreáciu pri vode. V Patinciach, vzdialených 6 km, je vybudovaný areál rekreačných zariadení pri termálnych bazénoch, Wellness centrum s možnosťou masáží a vyžitia aj v horšom počasí. V Štúrove je obnovený areál termálnych kúpalísk Vadas so službami na vysokej úrovni. Hraničný prechod v Štúrove spája mesto s maďarským Ostrihomom, v ktorom je veľký novopostavený aquapark.

Aqua Spa - Esztergom

Aquapark v Ostrihome je postavený v centre mesta. Je plný atrakcií od bazénu s vlnobitím, 4 toboganmi, vonkajšími plaveckými bazénmi.Možno z neho vidieť nádhernú panorámu Ostrihomskej baziliky. Saunový svet obsahuje tri sauny - bylinková sauna, fínska sauna a zvukovo svetelná sauna.