chata_header

Jazyk stránky

   

Počasie

img

Novinky:

SAUNA


WiFi internet ZDARMA
nová cyklotrasa Komárno - Kravany cca 30km
nový altán pre cca 20 osôb

Počítadlo

ubytovanie


Ak túžite prežiť Vašu dovolenku v prostredí s jedinečnou atmosférou, určite Vám odporúčame naše ubytovanie pri vode, ktoré Vám ponúka komfort a dokonalý relax počas Vašich voľných chvíľ. Viac informácií o našom ubytovaní sa dozviete aj na stránke ubytovanie Moča, kde nás partnerský portál MegaUbytovanie.sk odporúča vo svojom katalógu ubytovanie.


Aktivity v okolí

3.jpg, 3 kB 3.jpg, 3 kB 3.jpg, 3 kB 3.jpg, 3 kB
1.jpg, 3 kB 4.jpg, 3 kB 3.jpg, 3 kB ponuka_napojov

Pokoj a zvuky prírody si Vás podmania. Vydajte sa peši spoznať povodie Dunaja a jeho zákutia. 200 m od domu sú v jarných a letných mesiacoch krásne piesočnaté pláže, kde je možnosť plávania, kúpania sa, člnkovania, rybolovu a vodných športov. Ak ste rybári, začínajte svoje posedenie s udicou pri Dunaji len pár metrov od našej vilky. Využite možnosť okúpať sa v Dunaji alebo sa na jeho vlnách aspoň počlnkujte. Môžete si priviezť vlastnú loďku, pričom jej parkovanie zabezpečíme v uzavretom dvore na vyhradenom parkovisku. Využite asfaltovú hrádzu pred vilou (dlhú 1 km) a spoznajte okolie vilky aj inak, na kolieskach. Prineste si kolobežky, kolieskové korčule či skateboard. Na túto časť sa napája dunajská hrádza v smere do Štúrova, dlhá niekoľko kilometrov, prípadne stará cesta do Štúrova vedúca popri Dunaji. Tieto trasy sú súčasťou oficiálnej medzinárodnej cykloturistickej trasy Passau –Viedeň – Bratislava – Komárno – Štúrovo – Ostrihom – Budapešť. Ocenia ich najmä cykloturisti, no sú vhodné aj na beh či na dlhšie rodinné prechádzky.

Služby

V ubytovaní je možné zakúpiť rôzne druhy domáceho vína, čerstvú zeleninu a ovocie od domácich pestovateľov. V obci Moča sú vo vzdialenosti 300 m od ubytovania v centre obce 2 obchody s potravinami, kaderníctvo, zdravotné stredisko, lekáreň, benzínová pumpa, cukráreň či reštaurácia a bar Hunter pub.