chata_header

They said about us

We came here for our brothers wedding. He had the party on Phoenix which was excellent. This house was perfectly located. We have had a great time here. The vila over the river is fabulous.

Best Wishes Carolyne, Paul, Ben, Emily    25.8.-31.8.2010


Bolo tu výborne, nádherné jesenné počasie nám prialo celý týždeň. Strávili sme krásne slnečné chvíle v okolí Dunaja pri udiciach s nádejou väčšieho úlovku, no potešili aj tie menšie. Ďakujeme manželom Dragonovcom za možnosť ubytovania v tomto krásnom prostredí a prajeme len spokojných návštevníkom.

rybári Janka a Rudi Gajdošíkovci zo Zvolena 2.10.-9.10.2009


Tak, ako sme kedysi predpovedali, že tu nie sme naposledy, vymenili sme dovolenku pri mori za dovolenku pri Dunaji. A musíme povedať, že sme urobili dobre. Počasie nám vyšlo super. Navštívili sme okolité termálne kúpaliská, Budapešť, Ostrihom, Vyšehrad. Po večeroch sme grilovali mäsko a bavili sme sa pri vynikajúcom domácom vínku z miestnych zdrojov za perfektnej hudobnej produkcie pána domáceho.

Láďa, Marcela, Ivan a Jana z Brna 4.9.-11.9.2009


Strávili sme tu pekné chvíle plné oddychu v peknom prostredí a na krásnom trávniku. Ďakujeme za tip top služby. Manželia Dragonovci su milí a ústretoví ľudia. Dúfame, že sa sem opäť vrátime.

Hani, Šuri, Šini, Baša, Ivan, Riki, Marta 28.8.-1.9.2009


Vsadili sme na internet a tentokrát neklamal. Je to skutočné a ešte niečo naviac. Dýcha to srdečnosťou. Preto úprimná vďaka za peknú dovolenku, aj keď sa rybám na udicu nechcelo, ale to bolo aj našou nešikovnosťou. A čo sa chytilo, stejne sme poslali opäť plávať. Takže prajeme tejto milej rodine optimizmus v podnikaní aj naďalej. Takto si to dokážeme predstaviť.

Rodina Janáková z Trenčína 15.8.-23.8.2009


Po roku... Po príjemných skúsenostiach z vlaňajšieho pobytu vo Vile Adria sme sa rozhodli opäť sa sem vrátiť. Neoľutovali sme! Počasie nám vyšlo na viac ako 100%.A čo ešte k super dovolenke chýba, ak je pohromade toľko skvelých ingrediencií: nádherná prírodná scenéria, útulná Vila Adria v neposlednom rade s absolútnou pohostinnosťou jej majiteľov?...
Návštevníci, ktorí sem zavítate, vedzte, že sa oplatí prijať odporúčania domácich, čo sa týka organizovania aktivít pobytu. Veľa nového zaujímavého a pekného sme videli, i keď poznáme túto oblasť. Sme zvedaví, čo k tomu dokážeme pridať o rok. Pretože sa vrátime!!!

Laci, Kati a Attila Buday 16.8.-21.8.2009


V úterí večer jsme v pořádku dojeli ku krásnému oranžovému domu také díky Terezčine mapce. Měli jsme tu báječné zázemí pro naše poznávací a geovýlety: bobová dráha ve Vyšegradu, plavání v Ostřihomu, Tropicarium v Budapešti a krásný večerní ohňostroj. Počasí bylo krásné, jen čas rychle utekl, takže tento pěkný výhled na řeku si (doufáme) budeme moct užívat i někdy příště. Děkujeme za vše!

Petr, Eva, Kačka, Terka z Kralup nad Vltavou 18.8.-21.8.2009


Jak tahle kronika říká
na hosty z Třinecka si ADRIA zvyká.
Zvykly si tady i naše dvě rodiny,
na termálech jsme dělali pěkné vylomeniny.
Komárú bylo více než sluníčka,
Ale naším hostitelúm patří jednička.
Děkujeme za příjemní pobyt a nádherné prostředí.

Rodina Koňaříková a Čamborková, Ropice u Třince 8.8.-15.8.2009


Ďakujeme Vám za príjemne strávenú dovolenku pri Dunaji, pekné ubytovanie, krásne prostredie, veľa zážitkov na vode, deti si užili záhradu, ihrisko a opekanie, ryby síce pred nami všetky ušli, ale ani to nám nevadilo. Počasie sa nám vydarilo, výlety boli prekrásne a kúpanie v Patinciach úžasné. Za Vašu starostlivosť o naše pohodlie Vám ďakujú

Rodina Bencúriková, rodina Minarovičová1 a Minarovičová2 1.8.-7.8.2009


Děkujeme za vlídní přijetí a krásní pobyt ve vašem pěkném kraji u Dunaje.

Bubnovi, Součkovi, Dolníkovi a J. Řezáč z Prahy 25.7.-1.8.2009


Milá rodinka z vily vilôčky Adria, rodinka Dragonových!
Ďakujeme Vám za príjemné prijatie, skvelé ubytovanie-ozaj na úrovni, vybavené krásne počasie u predsedu vlády, milé posedenia pri dobrom vínku a roztomilé priateľky- komárice. Za všetko Vám ďakujú Martinskí žraloci, bračekovia- Adamko, Andrejko, Martinko, Branko s rodičmi a starými rodičmi z Valče a Príboviec, z Turčianskej zahrádky.

18.7.-25.7.2009


Milá rodinka Dragonová!
Ďakujeme Vám ze krásne prežitie dovolenky vo vilke Adria. Cítili sme sa tu veľmi dobre, oddýchli sme si, deti sa veľmi dobre bavili na Vašich húpačkách, preliezkach, zahrali si futbal na krásnom zelenom trávničku... Krásne slnečné počasie sme využili na kúpanie v Patinciach, Komárne a Štúrove. Nezabudnuteľná bola i prehliadka Ostrihomu. Mali sme sa fantasticky a prajeme Vám ešte veľa spokojných turistov.

Juríkovci z Klieštiny 11.7.-18.7.2009


Milá rodina Dragonová!
Ďakujeme Vám za príjemné strávenie dovolenky vo Vašej Vilke Adria. Cítili sme sa tu veľmi dobre, aj s našou dcérkou Vivien, aj so 6 mesačným synom Dominikom. Počasie sa nám vydarilo, okrem tej mojej naplánovanej rybačke, ale hlavne že dovolenka dopadla fajn, aj vďaka rodine Dragonovej, ktorá nám vyšla v ústrety počas pobytu. Musím pripomenúť aj ranné popíjanie kávičky z balkónu z prekrásnou panorámou prírody. K ďalším spokojným turistom, ochutnávok dobrých vín, veľa šťastia, zdravia Vám praje rodina Nagyová z Fiľakova.

1.7.-8.7.2009


16. ročník Čermeľského veterinárneho výsadku.
Ďakujeme za pohostinnosť a príjemné strávenie víkendu v lone dunajskej prírody.

Ďuro, Jožo, Paľo, Rasťo... 12.6.-14.6.2009


Ďakujeme za príjemne strávený večer a dúfame že ste sa aj Vy dobre cítili v našej čisto ženskej spoločnosti.

Renáta, Lucka, Zuzanka a Andrea 15.5.-16.5.2009


Milí Lacko a Aďka, cítili sme sa u Vás ako doma, spoznali aspoň trošku nový kraj, dobre si oddýchli v krásnom prostredí Vašej Vily Adria!

Palo, Pavla, Števko a Tera 14.5.2009


Rodinka Dragonovcov!
Ďakujeme za príjemne strávený víkend vo Vašej vile. Budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie s Vami. Bolo nám super!!!

Partia z Hurbanova, Duloviec a Podhájskej 1.5.-3.5.2009


Ideálne prežitie Veľkej noci...
V príjemnom prostredí, s príjemnými ľuďmi a ešte keď počasie praje... niet krajších veľkonočných sviatkov! Cítili sme sa príjemne a ďakujeme!

Partia z Tlmáč a Levíc 10.4.-13.4.2009


...und wieder ein Fest
Einweihung von ALITA! Das Essen aus der slowakisch-russischen Kuche wurde mit etlichen Litern Wein „runtergespult“. Rundum wieder mal eine Party mit unseren Freunden, die besser nicht sein kann.
Dakujem pekne Laci + Adri!

Ali + Tanja 17.1.2009


Happy new year! Thank you for having us! We had an amazing time . We had so much fun. I love the delor of the house. We can not wait to come back! Thank you so much!

Darcy, Kate, DJ DOKY   30.12.2008 – 2.1.2009


Vyrazili sme na nádherný víkend. Krajší bol o to, že sme tu stretli Vás: úžasných, milých a usmievavých ľudí s veľkým srdiečkom. Ďalšie rozhodnutie padlo o chvíľu: vždy sa sem radi vrátime! Ďakujeme Vám! Do skorého videnia!

David a Gabika 28.-30.9.2007


Toto miesto je pre múdrych pohostinným krajom.Žiť v ňom-hoci len týždeň-je prechádzka rajom.Sme radi,že chvíľu ten raj s Vami tu zdieľame,aby zostal rajom navždy,zo srdca želáme.Je spomienkou na súzvuk prírody a ľudí.

Marek,Alenka,Ľudka a Valika 12.8.-19.8.2007


Človek sa stretáva s človekom.A my všetci sme sa stretli s dobrými ľuďmi.Páčilo sa nám ubytovanie,voda,vlny,lode,pláž,výlet v Budapešti a Štúrove,mačky.

rodina Ondreja Mrliana 6.-10.8.2007


Prišli sme k Vám od Tatier sa trochu zohriať a vychutnať si južanské slnko.Bolo tu krásne,teplo a hlavne kľud.Ďakujeme Vám za príjemnú dovolenku a prajeme čo najviac spokojných turistov.

rodina Neupauerová z Popradu 6.8.2007


Ač byli sme tu krátce,vzpomínky budeme mít krásné.Byl to první rok,ale na ten příští máme dovolenou již vybranou.Bude to zde.

rodina Neradova z Lounska 5.8.2007


Po daždivom veternom počasí tejto sezóny v Škótsku bolo skutočne príjemné prebúdzať sa denne do krásneho slnečného počasia v tejto naturálnej oblasti.Majitelia majú záujem o spokojnosť klientov.Ďakujeme za všetko.

Tibor a Ildiko Bókovci - Glasgow 12.7.29.7.2007


Děkujeme za vytvoření podmínek pro prožití příjemné dovolené. Pokud se naše rodiny nerozrostou o další členy, rádi bychom se na toto krásné místo za rok vrátili. Hlavně díky přístupu a pohostinnosti našich domácích. 21.7.2007

Vsetíňáci- Ilona, Mirek, Mirek a Ondra, Marta, Martin


Wir haben die letzten 2 Wochen einen wunderbaren Urlaub erlebt. Besonders beeindruchend waren die Gastfreundlichkeit, die Hilfsbereitschaft von Ladislav und Adriana und natúrlich auch das Panorama vom Balkon aus!Recht herzlichen Dank fur alles!

Bernhard und Tanja


Prví hostia, prvé prebudenie v prvé ráno nad slnkom zaliatou hladinou Dunaja v práve otvorenej vile. Nezabudnuteľný zážitok! Ďakujeme za pobyt, za krásne pocity! Želáme ich všetkým budúcim hosťom. 21.-24.6.2007

Jozef a Števka Jančekovci z Prievidze, Milan a Monika Mátychovci z Prievidze